Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Empera LT“

PHP PROGRAMUOTOJAS (-A) (Junior-Mid)

900-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Empera LT“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario, kuris norėtų prisidėti prie Spin CRM produkto plėtojimo/priežiūros.
Būsi atsakingas (-a) už naujų ir esamų sistemos funkcijų vystymą bei sistemos klaidų (bug) taisymą.

Reikalavimai

  • 2+ metai PHP programavimo patirtis;
  • Puikus supratimas OOP;
  • Javascript, jQuery išmanymas;
  • Patirtis dirbant su GIT;
  • Patirtis dirbant su REST API;

Įmonė siūlo

  • Kūrybišką bei savarankiškumo reikalaujantį darbą;
  • Darbą profesionalioje ir draugiškoje komandoje;
  • Jaukus, patogioje vietoje esantis biuras;
  • Mokymai, sertifikatai, komandiruotės kvalifikacijai kelti;
  • Patirtį kuriant sudėtingą, naujovišką ir įdomų produktą;
  • Gerą atlyginimą ir geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

Keliame tikslą padėti savo klientams iš esmės ir ilgam laikui patobulinti jų veiklą, pakelti įmonės produktyvumą, taupyti laiką, skatinti analizuoti savo klientų poreikius ir priimti teisingus sprendimus. Spin CRM sistema yra įrankis padedantis ne tik valdyti Pardavimus, bet ir darbuotojų darbą, stebėti ir analizuoti pardavimų rezultatus, planuoti laiką ir saugoti duomenis apie klientus.
informacija apie UAB „Empera LT“
3
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.