UAB „Agrokoncernas“

PHP programuotojas (-a)

2400-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Kėdainiai - UAB „Agrokoncernas“

Darbo pobūdis

Esamų IT sprendimų programinis vystymas (PHP, JavaScript, MySQL, WebAPI, REST API, WSDL, Swagger, MariaDB) ir naujų sprendimų diegimas;

Susijusių informacinių sistemų integracijos ir jų įgyvendinimas kartu su komanda;

Sistemų strigimų, veikimo sulėtėjimų, programinio kodo korektiškumo analizė;

Magento platformos funkcionalumo vystymas.

Reikalavimai darbuotojui

Geros PHP programavimo žinios (OOP);

MySQL/MariaDB duomenų bazių žinios;

Patirtis dirbant su Git versijavimo sistema;

React, Webpack supratimas (privalumas);

Patirtis dirbant su Symfony framework'u (privalumas);

Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Dalinis maitinimo kompensavimas Darbas moderniame ofise

Atlyginimas

2400-3000 €/mėn. į rankas

UAB Agrokoncernas šiandien yra vienas didžiausias Lietuvos žemdirbių partnerių agrocheminio aptarnavimo, žemės ūkio produkcijos realizavimo ir kitose žemės ūkio verslo srityse.
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB „Agrokoncernas“
2157 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
227
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1275 €
25% uždirba 1275-1504 €
25% uždirba 1504-2052 €
25% uždirba nuo 2052 €