UAB „Topo grupė“

PHP PROGRAMUOTOJAS (-A) (MAGENTO)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „Topo grupė“

Darbo pobūdis:

  • Magento ir išorės duomenų srautų integracija
  • Magento platformos funkcionalumo vystymas
  • Esamų IT sprendimų programinis vystymas (PHP, JavaScript, MySQL, WebAPI, REST API, WSDL, Swagger) ir naujų sprendimų diegimas
  • Susijusių informacinių sistemų integracijos ir jų įgyvendinimas kartu su komanda
  • Sistemų strigimų, veikimo sulėtėjimų, programinio kodo korektiškumo analizė

Reikalavimai:

  • 2 m. programavimo patirtis PHP, JavaScript, HTML / CSS
  • REST API, WSDL (XML/JSON) servisų išmanymas
  • Turite įgūdžių dirbant su Magento
  • MySQL duomenų bazė
  • Geras OOP principų išmanymas
  • Darbo patirtis Agile komandoje
  • Darbo patirtis su kodo versijavimo saugyklomis („Git“ ar kita versijų valdymo sistema)

Jūsų laukia:

  • Augimas kartu su geriausiai el. komerciją valdančiais specialistais, kartu laužant nusistovėjusius rinkoje standartus, keičiančius visą prekybos kategoriją
  • Darbas su tarptautiniais el. komercijos projektais ir galimybė mokytis iš geriausiųjų
  • Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra
  • Nuolaidų programa plačiausią namų elektronikos prekių asortimentą turinčiose parduotuvėse
  • Įmonės renginiai ir mokymai

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Siųsdami savo CV Jūs patvirtinate, kad susipažinote su pranešimu apie kandidatų duomenų apsaugą: m2prod.topocentras.lt/media/wysiwyg/media20/duomenu_apsauga.pdf

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis plačiau aptariamas pokalbio metu.

„Topo centras“ – didžiausias namų elektronikos tinklas Lietuvoje, įsidiegęs daugiausiai mažmeninės prekybos inovacijų visame EURONICS aljanse - didžiausioje prekybos grupėje Europoje, vienijančioje 10.000 parduotuvių 34 šalyse. Mūsų darbo kokybę įrodo ypač aukštas klientų pasitenkinimas, lyderystė diegiant kanalus apjungiančią prekybą (angl. Omnichannel), TOP5 esanti el. parduotuvė, lenkianti daugelį, 10-imis kartų platesnį asortimentą turinčius konkurentus bei augimas nepaisant sukrėtimų, kuriuos šiuo metu patiria prekyba.
Žingsniu priekyje esame dėl profesionalios, skirtingas žinias ir patirtis apjungiančios komandos. Nuoširdžiai mylime klientus, norime jiems padėti rasti geriausius sprendimus ir nuolat galvojame, kaip kurti puikias klientų patirtis, leisdami gyventi gražiau ir patogiau, valgyti skaniau, pramogauti išmaniau.
Planuojame dideles IT investicijas ir tolimesnį augimą, todėl strateginiams plėtros projektams ieškome
See all ads of this company (26)
informacija apie UAB „Topo grupė“
1941 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
460
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1230 €
25% uždirba 1230-1554 €
25% uždirba 1554-2290 €
25% uždirba nuo 2290 €