Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Solidus kodas“

PHP programuotojas (-a)

1000-3000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai, Joniškis, Kelmė - UAB „Solidus kodas“

Darbo pobūdis

Plečiame savo komandą ir ieškome kolegos - PHP programuotojo (-s) darbui biure Šiauliuose.
Darbas su inovatyviais, tarptautiniais ir Lietuvos rinkai skirtais projektais.

Būsite atsakingas (-a) už:
  • Svetainių, el. parduotuvių ir nestandartinių projektų kūrimą;
  • Esamų sistemų palaikymą, tobulinimą.

Reikalavimai

Geros MySQL žinios ir objektinio programavimo supratimas;
Bent vienas iš šių technologijų išmanymas:
  • Laravel
  • Prestashop
  • OpenCart
  • Oxid.

Gali būti antro arba paskutinio kurso studentas (-ė).

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką;
Motyvuojantį ir visada laiku mokamą atlyginimą;
Įmonės apmokamus kursus žinių tobulinimui;
Išlaidų namai - darbas, darbas - namai padengimas;
Patyrusių programuotojų - kolegų patarimus;
Darbą su inovatyviais užsienio šalių projektais.

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo patirties ir darbo rezultatų.

UAB "Solidus kodas" - įmonė, teikianti profesionalias programavimo paslaugas ir dėmesį sutelkianti į kokybiškai, laiku ir profesionaliai atliktą darbą.
Dirbame su klientais iš Lietuvos ir Europos.