Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

PHP PROGRAMUOTOJAS (-A)

Šiauliai - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Programavimo darbai su naujomis vidinėmis sistemomis;
  • Dalyvavimas bei pagalba kolegoms kuriant ir vystant projektus nuo el. komercijos platformų iki bilietų sistemų.

Reikalavimai

  • Patirtis su Symfony ar kitu karkasu nuo 2 metų;
  • Geros objektinio programavimo žinios (OOP);
  • Patirtis dirbant ir optimizuojant MySQL duomenų bazes.

Privalumai pozicijai
  • Patirtis dirbant su SPA;
  • Front-end technologijų žinojimas yra privalumas;
  • Patirtis dirbant su Docker;
  • Anglų kalbos mokėjimas.

Mūsų klientas Jums siūlo

  • Tarptautinius projektus bei įrodymą, kad su PHP galima sukurti pačios aukščiausios klasės projektus;
  • Profesionalią komandą bei galimybę tobulinti savo žinias, patirtį;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį, puikią darbo atmosferą bei kolektyvą, kuris stengiasi padėti;
  • Galimybę skaityti pranešimus užsienio konferencijose ir tam pasiruošti padėsiančius patyrusius kolegas.
Talent Lab

Talent Lab

Talent lab klientas - el. verslo sprendimų kūrimo kompanija, dirbanti tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Šiuo metu įmonė į savo komandą Šiauliuose kviečia prisijungti PHP programuotoją!
Daugiau informacijos rasite talentlab.lt