Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nacionalinis švietimo centras“
More about company »

PHP PROGRAMUOTOJAS (-A)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nacionalinis švietimo centras“

Vertės pasiūlymas Jums:

nacionalinio lygio projektai, esantys didžiausių debesų kompiuterijos projektų 20 - tuke Lietuvoje (300 tūkst. unikalių vartotojų); ES finansuojami inovacijų projektai su tarptautinėmis plėtros perspektyvomis; galimybė nuolat didinti kompetencijas, patvirtinant jas sertifikatais, ir puikios darbo priemonės – jau galėtų būti geros priežastys svarstyti pasiūlymą.
Siūlome patikimą komandą ir jaukias kolektyvo tradicijas; sąžiningą atlygį ir motyvuojančias skatinimo priemones; pagarbą Jūsų asmenybei ir Jūsų savarankiškam laiko planavimui.
Jei tai svarbu Jums- susipažinkime, sužinokite apie šį pasiūlymą daugiau, siųskite savo gyvenimo aprašymą (C.V.). Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:

Darbas komandoje, realizuojančioje pažangiausią Lietuvos rinkoje švietimo technologijų produktą (ES lėšomis finansuojamas mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektas -); rinkos lyderio vystymas; integravimas su partnerių informacinėmis sistemomis; naujų švietimo, švietimo duomenų analitikos programinių produktų kūrimas.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai.

Reikalingos žinios ir patirtis: PHP; MYSQL; PHPunit ir Symfony arba Laravel framework; GIT ar kt. programinio kodo versijavimo sistemos. Jei turite sėkmingos programavimo patirties ir siekiate pritaikyti savo žinias perspektyvioje kompanijoje – siųskite mums savo CV. Aptarkime pasiūlymą.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
UAB „Nacionalinis švietimo centras“

UAB „Nacionalinis švietimo centras“

Pagrindinė įmonės veikla - IT sprendimai švietimo sektoriuje. Kuriant naujas informacines sistemas įmonė bendradarbiauja su švietimo veiklą vykdančiomis institucijomis ir švietimo sistemas administruojančiomis įstaigomis.

Šiandien UAB „Nacionalinis švietimo centras“ – viena iš lyderiaujančių įmonių, teikiančių elektroninio dienyno paslaugas, ir teikianti integruotas švietimo technologijų paslaugas.

Manodienynas.lt - viena didziausių IT sistemų Lietuvoje, turinti 450 tūkstančių vartotojų ir 2 mln. peržiūrų per dieną.

Integrra.lt - naujos kartos dokumentų ir užduočių valdymo sistema, veikianti debesų kompiuterijos pagrindu ir turinti jau 170 klientų Lietuvoje, taip pat dideles ambicijas užsienio plėtroje.
Informacija apie UAB „Nacionalinis švietimo centras“
1470 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Donaldas Bareika

Similar job ads: