Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Click2Sell“

PHP programuotojas (-a)

1700-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Click2Sell“

Darbo pobūdis:

  • Transakcijų ir klientų monitoravimo įrankio programavimas;
  • Finansinių ataskaitų sistemos programavimas;
  • Mokėjimų sistemos integracijos modulių tobulinimas (opencart, prestashop, woocommerce ir kt.);
  • Pagalba klientams prisijungiant prie mokėjimų sistemos;

Reikalavimai:

  • Bent 3 metų patirtis su PHP (Laravel);
  • OOP principų ir MVC supratimas;
  • Geros GIT žinios;

Privalumai:
  • Geros MySQL žinios (turime analitinių užklausų);
  • Patirtis Atlassian aplinkoje (Jira, Bitbucket);
  • Bent minimalios DEV'ops žinios;

Mes siūlome:

  • Jauną, energingą ir draugišką kolektyvą;
  • Nemonotoniškas užduotis, leidžiančias Tau augti kartu su projektu;
  • Visas reikalingas priemones pagal Tavo pageidavimus;
  • Lanksčias darbo valandas;
  • Biuras Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parke;

Atlyginimas

1700-2500 €/mėn. į rankas
Priedai, priklausomai nuo rezultatų.

Cardinity paslaugą teikia UAB Click2Sell - licencijuota mokėjimo įstaiga, reguliuojama Lietuvos banko ir veikianti visoje Europos Sąjungoje. Įmonė veiklą pradėjo 2007 metais. Cardinity suteikia pardavėjams galimybę priimti mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis iš viso pasaulio.

informacija apie UAB „Click2Sell“
1885 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.