UAB „BALTPOOL“

PHP PROGRAMUOTOJAS

2800-4150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose, Vilnius - UAB „BALTPOOL“

Darbo pobūdis

Elektroninės biokuro prekybos sistemos kūrimas, vystymas ir palaikymas, esamų įmonės
projektų plėtojimas, naujų projektų ir funkcionalumų programavimas (Symfony).
Programavimui naudojame PHP8, MySQL, JavaScript, Node.js technologijas, Symfony. CI/CD procesams naudojame GitLab.
Užduotys IT komandai planuojamos JIRA sistemoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 2 metų patirties dirbant su PHP, MySQL, JavaScript technologijomis;
  • Gebėjimas naudoti GIT versijavimą;
  • Patirtis su populiariais PHP karkasais (Symfony, Laravel arba panašus);
  • Gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Privalumai
  • Geros objektinio programavimo žinios;
  • Patirtis su Unit testais;
  • JavaScript karkasų žinios (VueJs, React.js, Angular).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas Mini biblioteka

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Mes siūlome
  • Galimybę įgyti patirties sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Galimybę prisidėti kuriant ir vystant unikalią prekybos platformą, dalyvauti priimant architektūrinius sistemos sprendimus;
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
  • Saviraiškos galimybes, pasitikėjimu grįstą įmonės kultūrą bei laisvę sprendimams;
  • Draugišką, neformalią darbo atmosferą.

Atlyginimas

2800-4150 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Iki 20% kintama metinio atlygio dalis, priklausomai nuo pasiektų metinių rezultatų.

Baltpool – pirmoji tarptautinė biokuro birža Europoje, kurioje vyksta biokuro prekybos aukcionai. Įmonės misija – užtikrinti biokuro rinkos skaidrumą ir tvarų vystymąsi. Šiuo metu įmonė vykdo intensyvią plėtrą Baltijos šalyse ir Skandinavijoje. Baltpool priklauso energetikos įmonių grupei EPSO-G.