Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BALTPOOL“

PHP PROGRAMUOTOJAS MID/SENIOR

1500-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BALTPOOL“

Darbo pobūdis

  • Kuriame ir palaikome elektronines prekybos sistemas,
  • Programavimui naudojame PHP7, MySQL, JavaScript, Node.js, Symfony, Wordpress;
  • CI/CD procesams naudojame GitLab;
  • Užduotims planuoti naudojame JIRA sistemą.

Ieškome žmogaus naujų projektų kūrimui ir esamų plėtojimui. Darbui naudojame Symfony framework.

Reikalavimai

Pageidautina patirtis:
  • PHP;
  • MySQL;
  • HTML, CSS, JavaScript;
  • PHP OOP ;
  • Bent vieno PHP framework išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dalyvauti priimant architektūrinius sprendimus;
  • Laisvas pasirinkimas dirbti nuotoliniu būdu arba ofise;
  • Papildomų naudų paketą (Sveikatos draudimas, mokymai);
  • Laisvalaikio zoną biure su stalo futbolu, vaisiais ir mini biblioteka;
  • Karjeros galimybes;
  • Metinį bonusą iki 20% metinio atlygio.

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. į rankas
iki 20% kintama metinė atlygio dalis, priklausomai nuo pasiektų metinių rezultatų.

Energijos išteklių biržos operatorius BALTPOOL yra energetikos sektoriuje veikianti ir Energijos išteklių biržos licenciją turinti bendrovė, organizuojanti centralizuotą elektroninę prekybą biokuro produktais. Taip pat įmonė yra viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (toliau – VIAP) lėšų administratorius, atliekanti VIAP lėšų surinkimo, išmokėjimo ir administravimo funkcijas.
Šiuo metu ieškome perspektyvaus, energingo, smalsaus ir atviro naujovėms darbuotojo, norinčio praplėsti savo žinias ne tik IT srityje, bet ir energetikos sektoriuje.