UAB „Interita“

PHP programuotojas(a)

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Interita“

Darbo pobūdis

PuslapiaiVerslui.lt kolektyvas ieško naujo kamandos nario!
PuslapiaiVerslui.lt – UAB „Interita“ prekinis ženklas, skirtas Lietuvos rinkai. Mūsų specializacija – informacinės technologijos, IT projektai, jų kūrimas bei vystymas.

Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario – PHP programuotojo (backend).
WEB programuotojo pareigos įmonėje:
  • Kurti/koreguoti įskiepius;
  • Kurti sąsajas su buhalterinėmis sistemomis;
  • Duomenų importas ir eksportas;
  • Kurti/koreguoti web aplikacijas/sistemas;
  • Kurti/koreguoti internetines svetaines ir el.parduotuves (WP ir PrestaShop).

Reikalavimai darbuotojui

  • PHP 3 metai;
  • Darbas su Wordpress 3 metai;
  • PrestaShop 3 metai;
  • Laravel 2 metai;
  • AJAX/jQuery (2 metai);
  • MySQL, HTM5 ir CSS3;
  • Kūrybiškas mąstymas;
  • Siekis nuolatos tobulėti.

Jei tavo įgūdžiai kurti ir projektuoti įdomias sistemas, o ne tik rašyti kodą, tuomet esi tas kurio mums reikia!
Įdomų ir inovatorišką darbą, sparčiai augančioje įmonėje;
Lankstų darbo grafiką;
Galimybę dalį darbo dirbti iš namų;
Profesionalų, aukštos kvalifikacijos ir linksmą kolektyvą;
Stalo futbolo varžybas;
Motyvacijos sistema: 10-20% darbo laiko skirti kursams.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas

INTERITA 2010 metais savo veiklą pradėjusi įmonė. Mūsų specializacija - interneto svetainės ir el. parduotuvės.
Kuriame unikalius projektus.
Plačiau apie mus puslapiaiverslui.lt ir interita.lt
informacija apie UAB „Interita“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.