Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Synopticom“
More about company »

PHP programuotojas

Vilnius - UAB „Synopticom“

Darbo pobūdis

  • PHP/MySQL/JS programavimas
  • Sistemų priežiūra, optimizavimas ir vystymas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų srityje, gali būti bakalauro studentas
  • Žinios ir bent minimali patirtis dirbant su PHP, MySQL, JavaScript (jquery), HTML5, CSS3 technologijomis
  • Gebėjimas greitai mokytis

Privalumai:
  • OOP, Bootstrap, MVC žinios, Zend, CakePHP ar kito PHP framework išmanymas
  • Geros anglų kalbos žinios

Mes jums siūlome

  • Patogi darbo vieta mieste/parkingas
  • Draugiškas ir jaunatviškas kolektyvas
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursai
  • Lanksčios darbo valandos

Su atrinktais kandidatais susisieksime nuo balandžio 29 dienos.

Synopticom yra rinkos tyrimų ir IT technologijų (IT) įmonė, sėkmingai veikianti daugiau nei 10 metų. Tai išskirtinė klientų duomenų rinkimo bei įžvalgų technologijas kurianti tyrimų įmonė Lietuvoje, teikianti ilgalaikes paslaugas kūrybiškai taikant klientų pasitenkinimo ir patirties valdymo tyrimų metodologijas bei kurianti naujas IT technologijas, kurios atvaizduoja išsamius tyrimų rezultatus klientams, kurie prasmingai ir naudingai naudojami kasdienėje organizacijos veikloje bei plėtroje.

Daugiau informacijos
Informacija apie UAB „Synopticom“
1359 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Liutauras Daugirdas