MB „Nextweb“

PHP Programuotojas

1500-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MB „Nextweb“

Darbo pobūdis

Šiuo metu komandos papildymui ieškome MID level PHP programuotojo (-os) darbui su WordPress svetainėmis ir Laravel/Symfony sistemomis. Pilnai darbo dienai Vilniuje, Žvėryne.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 2 metų darbinė patirtis su WordPress bei WooCommerce
  • Bent 2 metų darbinė patirtis su Laravel, arba Symfony karkasu
  • MySQL, GIT, HTML, CSS, Javascript, AJAX žinios
  • Geri anglų kalbos (rašymo bei kalbėjimo) įgūdžiai

Atsakomybės:
  • Naujų internetinių svetainių kūrimas bei esamų priežiūra
  • WordPress ir WooCommerce įskiepių bei temų kūrimas
  • Įmonėje dirbančių junior lygio programuotojų kuravimas

  • Jaunatvišką, draugišką bei kompetetingą bendradarbių kolektyvą
  • Laisvę įgyvendinti savo idėjas bei techninius sprendimus
  • Galimybę, dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu (po bandomojo laikotarpio)
  • Visus reikalingus darbo įrankius sklandžiam darbui užtikrinti
  • Lankstų darbo grafiką
  • Pilnai įrengtą darbo vietą ofise Žvėryne
  • Brutto darbo užmokestį nuo 1500 iki 3000EUR / mėn, priklausomai nuo jūsų kompetencijos

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

Esame skaitmeninius sprendimus formuojanti ekspertų komanda, kuri kuria, remdamasi pasaulinėmis sėkmės istorijomis ir tendencijomis. Mūsų sėkmės paslaptis – nuolatinis darbas su savo klientais ir partneriais, kuris padeda sukurti geriausiai integruotą kliento patirtį įvairiuose skaitmeniniuose kanaluose. Sklandus ir vientisas naudojimasis internetiniais sprendimais yra neatsiejamas nuo šiuolaikinio verslo, todėl siūlome savo ekspertinę patirtį, kuri prisidės prie Jūsų sėkmės augimo.