Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

PHP programuotojas

600-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „On ads“

Darbo pobūdis

  • esamų internetinių platformų priežiūra ir tobulinimas;
  • naujų projektų kūrimas ir vystymas;
  • naujų IT galimybių integravimas į sistemą.

Reikalavimai

Darbo technologijos:
  • PHP, SQL, HTML5, Javascript, jQuery, SVN;

Mes tikimės, kad Jūs:
  • turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą (pageidautina IT srityje)
  • esate atsakingas, kruopštus, mąstote analitiškai, gebate laikytis nustatytų terminų;
  • turite norą tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Darbo vieta: TEZ TOUR Lietuva, IT skyrius.
  • įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • draugišką kolektyvą;
  • galimybę tobulėti profesinėje srityje;
  • atlyginimą priklausantį nuo Jūsų patirties ir sugebėjimų (nuo 600 Eur iki 1500 Eur).

Atlyginimas

600-1500 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „On ads“

Reklamos ir IT paslaugas teikianti įmonė :)
informacija apie UAB „On ads“
733 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.