Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Top Sport“

PHP7.3 MID Programuotoja (-as)

Nuo 1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Top Sport“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario į sparčiai besivystančią komandą, kuri turi ambicingų tikslų kuriant aukščiausio lygio Gaming web platformas, bei taikant naujausias technologijas projektuose.

Darbo pobūdis:
Komandinis darbas (Scrum): kokybiško kodo užtikrinimas; kodo auditavimas,platformų architektūros kūrimas ir palaikymas, procesų automatizavimas, kolegų ugdymas, dokumentavimas.

Reikalavimai

Techninės žinios:
  • Symfony3/4;
  • PHP7.3+ (OOP, Design Patterns, WebServices: JSON, XML, SOAP);
  • Postgres, RabbitMQ, Nginx, Redis, ELK, docker, kubernetes, aws, digitalocean ir kitos MUST KNOW naujovės.

Privalumai:
  • Patirtis su gaming/finansiniais/ecommerce projektais, didelio lankomumo sistemomis;
  • Golang kalbos išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojančią atlyginimo politiką;
  • Laisvę rinktis/ išbandyti technologijas ir architektūras "Green field'as";
  • Socialines garantijas, NAUJĄ OFISĄ, darbo vietą, darbui reikiamą įrangą ir draugišką kolektyvą ( IT/marketings/support komandas);
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. į rankas

UAB "Top Sport" yra pirmoji ir didžiausia bendrovė sukūrusi lažybų tradicijas Lietuvoje, nuo 2002 m. Valdanti 86 lažybų punktus visoje šalyje (33 miestai). Per dieną lažybų punktuose vidutiniškai apsilanko apie 10.000 ir daugiau klientų.
informacija apie UAB „Top Sport“
989 €
Vid. atlyginimas bruto
271
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-642 €
25% uždirba 642-859 €
25% uždirba nuo 859 €