Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „D-Pizza LT“

PICERIJŲ VADOVAI (-ĖS)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „D-Pizza LT“

Mūsų pasiūlymas

Darbas didelėje tarptautinėje kompanijoje, besivadovaujančioje aukščiausiais etikos standartais, pagarba kiekvieno darbuotojo asmenybei, kompetencijai ir laikui. Užtikrinsime tarptautinius apmokymus; visapusišką vadovų palaikymą, patogias darbui sąlygas, galimybę nuolat gilinti savo žinias ir įgūdžius, nuoseklią ir įkvepiančią karjerą, sąžiningą atlyginimą ir motyvavimo sistemą.
Atėjo laikas naujam karjeros iššūkiui, siųskite savo CV ir motyvacinį laišką, pasikalbėkime! Jūsų asmens duomenų saugumu ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Pirmiausia užduotis ambicingoje kompanijoje - išsamūs tarptautiniai mokymai (trukmė- 2-3 mėn.), kurių metu perimsite kolegų iš kitų šalių patirtį ir jausitės užtikrintai, pradėdami aktyvią veiklą. Tuomet tikimės Jūsų sėkmingo darbo siekiant tikslų. Teks rūpintis veiklos procesų valdymu, biudžeto planavimu ir vydymu, komandos darbo organizavimu. Formuosite komandą, sudarysite darbo grafikus; rūpinsitės sandėlio likučiais ir produktų užsakymais, kontroliuosite produktų galiojimo laikus, kontroliuosite transporto priemonių naudojimą ir organizuosite tech.priežiūrą; atliksite inventorizacijas, organizuosite akcijas ir pardavimų skatinimo renginius, rengsite ataskaitas, reikalui esant, bendrausite su valstybės institucijomis – spręsite klausimus, susijusius su picerijos veikla. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštajį išsilavinimą ekonomikos / vadybos srityse ir sėkmingos padalinio vadovo patirties viešojo maitinimo srityje; puikiai išmanote klientų aptarnavimo standartus, dirbate kompiuteriu, turite sveikatos pažymėjimą ir kalbate rusiškai bei angliškai. Laukiame žmogaus, turinčio lyderio savybių, gebančio prisiimti atsakomybę ir įkvėpti komandą sėkmingam darbui, mokančio tvarkytis su stresu ir entuziastingai siekiančio užsibrėžtų tikslų.
Pradėkite savo karjerą tarptautinėje įmonėje, siųskite savo gyvenimo aprašymą, susipažinkime !

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
visiškai skaidrus atlyginimas
UAB „D-Pizza LT“

UAB „D-Pizza LT“

Domino’s Pizza pradeda savo veiklą Lietuvoje! Rankų darbo picos, džiuginančios pasaulį savo picomis penkiuose kontinentuose ir 90-yje šalių, jau netrukus – ir Lietuvoje. Pasaulyje daugiau nei 310 000 darbuotojų, dirbančių Domino’s Pizza kompanijoje, vienija bendra misija – išplėsti neįmanomo ribas, ir bendras tikslas – stabiliai kokybiškas produktas. Dar 2015 m. didžiavomės picerija, kuri tapo 12 000 - ąja pasaulyje, o šiandien šis skaičius didėja kasdien, ir Lietuvos padalinys netrukus taps sėkminga kompanijos dalimi.
Būkite sėkmingi, būkite pirmieji!
Šiandien į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms: