UAB „Vestmarė“

Picų kepėjas (-a)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB „Vestmarė“

Darbo pobūdis

Dinozaurų parko picerijai sezonui nuo gegužės pradžios iki rugsėjo galo reikalingas (-a) picų kepėjas (-a).
Darbo pobūdis: tešlos maišymas, paruošimas, kepimas švaros ir tvarkos virtuvėje palaikymas ir užtikrinimas, gamyba pagal patvirtintas technologines korteles, produkcijos likučių ir kokybės kontrolė.
Greito maisto gamyba.
Jeigu picos gaunasi ne visai apvalios, galime pasiūlyti darbą prie griliaus, prie konditerijos, prie greito maisto gamybos arba aptarnaujant klientus salėje - darbo pobūdis tikrai platus ir su perspektyvomis :)

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad būsimas komandos narys turės:
  • Patirties maisto gamyboje (privalumas - picų kepime);
  • Švaros ir higienos reikalavimų žinojimas bei laikymąsi;
  • Atsakomybė;
  • Meilė maisto gamybai;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Malonus bendravimas su klientais;
  • Komandinio darbo įgūdžiai.
P.S. Priimami darbuotojai nuo 16 metų.

Įmonė siūlo

Mes galime pasiūlyti:
  • Maitinimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą gerą atlyginimą;
  • Draugišką atmosferą;
  • Patogų darbo laiką - nuo 10 iki 19 val. (jokio naktinėjimo);
  • Transportą į/iš darbo link Klaipėdos;
  • Priedus prie atlyginimo;
  • Nerealią vadovę.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Jeigu yra pastangos, noras dirbti, tvarkos užtikrinimas ir gera apyvarta, visad yra mokamas didesnis atlyginimas.

„Radailių dvaras"- Restoranas | Nakvynė | Baseinai SPA
Konferencijų salės | Banketų salės
Bei Pramogų ir poilsio parkas DINO.LT
informacija apie UAB „Vestmarė“
1134 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 764 €
25% uždirba 764-1083 €
25% uždirba 1083-1550 €
25% uždirba nuo 1550 €