Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

PICŲ KEPĖJAS (-A)

1100-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Force Group LT“

Darbo pobūdis

Darbas Klaipėdoje
3 dirbat 3 laisvos
darbas nuo 9-23 val
geros darbo sąlygos
Laiku mokamas atlyginimas plius priedai

Reikalavimai

Ieškome žmogaus, kuris jaučia meilę virėjo profesijai.
Tikimės, kad Tu:
Turi picų kepėjo (-os) darbo patirties jei ne tai apmokome;
Esi sąžiningas, organizuotas, atsakingas, komunikabilus, paslaugus drabuotojas;
Turi puikius darbo komandoje įgūdžius;
Spinduliuoji gera nuotaika ir pozityvumu.

Mes jums siūlome

Galimybę mokytis, tobulėti ir siekti karjeros;
Visada laiku mokamą atlyginimą;
Šiltą, šviežią ir skanų maistą.
Galimybę pateikti savo idėjas, kurios būtų įgyvendinamos.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „Force Group LT“

Jauna, kupina energijos įmonė kurios tikslas vienas: sotūs ir laimingas svečias. Gaminsime skaniausią Picą mieste ir Pasaulyje. Prisijunk prie kompanijos ir tapk istorijos dalimi. Viskas prasideda nuo pirmo žingsnio, padarykime tai kartu.