Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Jonkesa“

Picų kepėjas (-a)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Utena - UAB „Jonkesa“

Darbo pobūdis

Tešlos maišymas; picų formavimas RANKOMIS, paruošimas, kepimas; darbo zonos švaros palaikymas

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis, praktika dirbant su malkomis kūrenama krosnimi būtų privalumas, atsakingai žiūrėti į atliekamą darbą, sąžiningai atlikti pavestas užduotis, gaminti maistą su meile

Įmonė siūlo

Visapusiškas socialines garantijas;
linksmą ir draugišką kolektyvą;
laiku mokamą atlyginimą;

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

Esame Napolietiškos picos atstovai. Mūsų tikslas – patiekti Lietuvos vartotojui autentišką Napolietišką picą, perteikiant jos autentišką skonį bei tradicijas. Jei maisto gamyba Tavo širdyje, bei trokšti išmokti kepti tikrą Neapolietišką picą, kviečiame prisijungti prie mūsų šaunaus kolektyvo!
informacija apie UAB „Jonkesa“
661 €
Vid. atlyginimas bruto
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.