Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Žalias kotas"
More about company »

Picų kepėjas (-a), virėjas(-a) ir pagalbinis darbuotojas (-a)

600–800 Eur
Vilnius - UAB "Žalias kotas"

Darbo pobūdis

  • Patiekalų ruošimas pagal patvirtintas receptūras.
  • Pristatytų prekių priėmimas, jų kokybės, tinkamumo naudoti maisto produktams įvertinimas bei nurodytų kiekių sutikrinimas dokumentuose.
  • Rūpinimasis Bendrovės įrengimų, gamybinio inventoriaus priežiūra bei darbas su jais.

Reikalavimai

  • Makaronų namai ieško patyrusio ar užsidegusio dirbti virtuvėje žmogaus, kuris būti atsakingas, darbštus, greitas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, ne monotonišką darbą;
  • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
  • Jaunatvišką kolektyvą;
  • Nemokamus pietus;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičius mokesčius

Itališkos virtuvės pasididžiavimas, t.y. makaronai, ravioliai, lazanija, Romos stiliaus picos, rizoto, desertai, jau turi Vilniuje savo namus - Ogmios mieste!
Verkių g.29, Žirmūnai, Vilnius

Kontaktinis nr.
Informacija apie UAB "Žalias kotas"
1069 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Sandra Jaraitytė-Scippa