Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vikingai“

Reikalingas padavėjas darbo dienomis arba savaitgaliais, 850 - 1000 eur./mėn.

850-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vikingai“

Darbo pobūdis

Darbas salėje;
Svečių aptarnavimas pagal įmonės standartus;
Švaros ir tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Galimybė dirbti pilną darbo dieną;
Galimybė dirbti savaitgaliais;
Darbo patirtis privalumas;
Minimali patirtis bare privalumas;

Darbo vieta Neries kr. 18, Krėvės pr. 26A, Kaunas

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. į rankas
Kandidatai su darbo patirtimi pretenduoja į didesnį atlyginimą

Mes gaminame picą naudojant senovinę gamybos techniką ir aukščiausios kokybės komponentus. Picą kepame rankų darbo malkinėje krosnyje prie 400 C temperatūros apie 90 sekundžių.
Keramikinė kepsninė sukurta daugiau nei 3000 metų senumo azijietiško molinio indo, vadinamo kamado pagrindu.
Visi kepsniai kepami unikaliose keramikinėse kepsninėse, naudojant ekologiškas medžio anglis. Keramikinės kepsninės privalumai – sultingi, minkšti ir ypatingo skonio patiekalai
informacija apie UAB „Vikingai“
675 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.