Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dodo LT“

Picų kepėjas - kasininkas

650-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Dodo LT“

Darbo pobūdis

Jei esi energingas, komunikabilus, pasiruošęs mokytis ir tobulėti, mes galime suteikti progą!
Darbo patirtis nebūtina - visko apmokome!
Tu PATS gaminsi skaniausią picą pasaulyje (gaminsi picos ir tešlos ruošinius, puoši picą ingredientais, kepsi picą).
Prisijunk prie Dodo Pizza komandos!

Užpildyk trumpą anketą cv.dodopizza.lt ir mes susisieksime!

P. S. taip pat ieškomi ir maisto išvežiotojai.

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą
Komunikabilumas
Sąžiningumas
Atvirumas
Noras dirbti ir tobulėti

Mes jums siūlome

Darbą draugiškame kolektyve
Stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas
Apmokymus
Įdomų ir dinamišką darbą

Atlyginimas

650-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nuo 2011 m. sukūrėme 668 picerijų tinklą 14-oje pasaulio šalių.
Nuo 2015 m. Dodo pizza sėkmingai dirba Lietuvoje.