Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Apertana“
More about company »

Picų kepėjo (-os)

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Apertana“

Darbo pobūdis

Ieškome kolektyvo pastiprinimo - pozityvaus ir energingo picų kepėjo (-os), siekiančio išmokti tikros itališkos picos gaminimo paslapčių iš picų kepėjo italo. Darbas pilnu etatu.

Laukiame Tavęs, jei nori augti ir tobulėti kartu su mumis!

Reikalavimai

Gebėjimas ir motyvacija mokytis;
Maisto gaminimas turėtų būti Jūsų aistra;
Atsakingumas ir rimtas požiūris į darbą;
Komunikabilumas, anglų kalbos mokėjimas.

Panašaus darbo pobūdžio patirtį vertinsime kaip privalumą.

Mes jums siūlome

Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų, draugišką kolektyvą, skaniausias itališkas picas.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

VIALE 231 pizza & wine - naujai įsikūrusi tikros itališkos picos picerija, kurioje visos picos yra pagamintos rankomis ir su meile, naudojant aukščiausios kokybės ingredientus.
informacija apie UAB „Apertana“
634 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius