Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Pieno žvaigždės“

Pieno pasterizavimo ir atšaldymo aparatininkas

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - AB „Pieno žvaigždės“

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrengimų ir linijų paruošimas darbui (plovimas, dezinfekavimas);
  • Gamybos procesų organizavimas ir kontrolė (separavimas, pasterizavimas, homogenizavimas);
  • Pieno judėjimo vamzdynais valdymas;
  • Darbas pagal grafiką.
Dėl išsamesnės informacijos apie darbo pobūdį prašau kreiptis mob. tel. .

Reikalavimai

  • Aukštesnysis, profesinis išsilavinimas (maisto technologija būtų privalumas);
  • Kruopštumas, tvarkingumas, atsakingumas, savarankiškumas;
  • Atsakingas požiūris į maisto saugos reikalavimus ir geri higienos įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas šiuolaikinėje, modernioje įmonėje.
  • Apmokymus darbo vietoje tinkamam pareigų vykdymui.
  • Tik darbuotojams taikomas įmonės nuolaidas mūsų gaminamai produkcijai.
  • Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu).

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lietuvos pieno pramonės lyderė, valdanti įmones "Kauno pienas", Mažeikių pieninę, Pasvalio sūrinę ir "Panevėžio pienas".
informacija apie AB „Pieno žvaigždės“
2211 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
221
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1650 €
25% uždirba 1650-2401 €
25% uždirba nuo 2401 €