Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DS CONSTRUCTION“
More about company »

PILNŲ KROVINIŲ EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (EU-LT, LT-NVS, NVS-EU)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DS CONSTRUCTION“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio, gabaus, aktyvaus transporto vadybininko darbui su pilnais kroviniais (EU-LT; LT-NVS; NVS-EU)

Jūsų darbo užduotys:

Pilnų krovinių pervežimų organizavimas ir priežiūra;
Aktyvi vežėjų paieška, derybos ir darbas su jais;
Pervežimo dokumentacijos administravimas, sutarčių sudarymas;
Optimalaus pervežimo maršruto planavimas ir skaičiavimas;
Aktyvus darbas transporto biržose;
Kokybiškas darbas su įmonės valdomu transportu

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

Turite aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą;
Bent 1 metų panašaus darbo patirtį;
Gerai mokate anglų ir rusų kalbas;
Esate iniciatyvus, atsakingas, aktyvus ir komunikabilus;
Gebate operatyviai spręsti problemas, esate stipriai orientuotas į rezultatą;
Dirbate ar susidūrėte su 4log programa.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:

Motyvuojantį laiku mokamą atlygį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų;
Visas socialines garantijas;
Įdomų darbą stipriai augančioje, ambicingoje įmonėje;
Karjeros perspektyvas, kokybiškus mokymus;
Draugišką darbo aplinką profesionalų komandoje

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

Sėkmingai dirbdami pervežimų rinkoje jau 10 metų, mes užsirekomendavome kaip patikimas vežėjas ir muitinės sandėlio operatorius. Pagrindinė įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas autotransportu, multimodaliniai pervežimai, sandėliavimas. Apdraudžiame, sutvarkome muitinės formalumus.
Mūsų komanda – patyrę, siekiantys tikslo, savo darbą mylintys žmonės.
Informacija apie UAB „DS CONSTRUCTION“
1149 €
Vid. atlyginimas bruto
35
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 623 €
25% uždirba 623-1060 €
25% uždirba 1060-1539 €
25% uždirba nuo 1539 €
Vadovas: Jekaterina Sobeskienė