Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RENARD FINANCE“

Pilnų krovinių ekspedicijos vadybininkas

1200-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „RENARD FINANCE“

Darbo pobūdis

  • Krovinių gabenimo planavimas ir organizavimas.
  • Operatyvinė gabenimo kontrolė.
  • Kontaktų palaikymas su partneriais ir jų vertinimas.
  • Naujų vežėjų, partnerių paieška, sutarčių sudarymas.
  • Derybos ir komandos atstovavimas palaikant ryšius su partneriais.

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, dinamiškumas, lankstumas;
  • Anglų (vokiečių), rusų kalbų mokėjimas;
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir priimti sprendimus.

Privalumai:
  • Patirtis logistikos srityje.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą augančioje kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas ir būti už tai įvertintam.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mūsų Klientė – ekspedicinė kompanija, šiais metais pažymėsianti savo 15 metų sėkmingos veiklos, užsiimanti pilnų ir smulkių krovinių gabenimu tarptautiniais maršrutais, sandėliavimu bei muitinės tarpininkų veikla. Šiuo metu plečia savo veiklą ir ieško naujų darbuotojų Vilniuje.