MV GROUP

Pilstymo barų vadovas (-ė)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus, Varėna, Prienai - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Gėrimų pilstymo barų veiklos organizavimas ir valdymas;
  • Gaminamų produktų bei technologinio proceso kokybės užtikrinimas;
  • Gamybos planų ir užduočių vykdymo koordinavimas;
  • Gamybos įrengimų remonto, naujų įrengimų diegimo darbų Pilstymo baruose koordinavimas;
  • Dalyvavimas paruošiant ir diegiant naujus technologinius procesus ir gaminius;
  • Pilstymo barų darbo analizavimas ir tobulinimas, naudojant organizacijos gerąsias gamybos praktikas ir LEAN metodus;
  • Komandos formavimas, motyvavimas, ugdymas;
  • Dalyvavimas LEAN projektuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Vadovaujamo darbo patirtis (maisto pramonėje būtų pranašumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Užsienio kalbos (anglų k.) mokėjimas;
  • Organizaciniai gebėjimai, analitinis mąstymas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbi savarankiškai ir komandoje;
  • Pozityvumas ir atvirumas naujovėms, noras nuolat mokytis ir tobulėti.

Tau siūlome:

  • Darbą gilias tradicijas puoselėjančioje įmonėje;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Palankią aplinką realizuoti savo profesinius gebėjimus.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, buveinės adresas Aukštaičių g.7, Vilnius, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP Production“ - viena didžiausių regione alkoholinių gėrimų gamybos įmonių, vienijanti „Alitos“, „Stumbro“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklas. 1963 metais įkurta „Alitos“ gamykla tapo lietuviškų putojančių vynų, brendžio, viskio ir kitų gėrimų gamybos pradininke. Šiandien „Alita“ – viena moderniausių alkoholinių gėrimų gamyklų Lietuvoje, kurios augančią profesionalų komandą sudaro jau daugiau nei 200 darbuotojų.