Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Telia
More about company »

Pirkimo užsakymų komandos praktikantas(-ė)

Vilnius - Telia

Mes esame

Šiuo metu ieškome pozityvaus, iniciatyvaus ir ambicingo praktikanto darbui finansų padalinio pirkimo užsakymų komandoje. Priimsime naują narį į draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu, kuri nuolat ieško pažangių efektyvinimo būdų, optimizuoja savo darbą išsikeldama naujus projektus ir juos įgyvendindama, moka džiaugtis pasiektais rezultatais ir pozityviai žvelgia į rytojų.

Pagrindinės tavo/praktikos užduotys/atsakomybės:
  • Pirkimo užsakymų kūrimas ir administravimas, sąskaitų faktūrų administravimas, mokėjimų informacijos pateikimas ir įrašų įvedimas į apskaitos programinę įrangą, pirkimo procesų tobulinimas, pagalba kolegoms, dalyvavimas darbiniuose projektuose, stiprinant bendradarbiavimą tarp komandos narių ir kitų įmonės kolegų.

Koks esi Tu?
  • Jei esi paskutinių kursų studentas (-ė) ekonomikos/ finansų/ verslo vadybos srityje - tuomet kviečiame TAVE prisijungti prie mūsų komandos ir savo talentus bei gabumus panaudoti kuriant pridėtinę vertę klientams ir kompanijai.
  • Tikimės, kad Tu gebi struktūrizuoti ir analizuoti informaciją, turi puikius darbo gebėjimus su pagrindinėmis MS Office programomis bei esi pasiruošęs su mumis leistis į galimybių ir atradimų kupiną kelionę, nuversti kalnus technologijų pasaulyje, bei įgyvendinti savo svajonę padaryti pasaulį tobulesnį, tuomet TELIA yra ta vieta, kurioje tu nori būti.
  • Tikimės, kad Tu esi žingeidus, komunikabilus, iniciatyvus, kūrybiškas, orientuotas į tikslą.
  • Turi apskaitos ir finansų pagrindus (privalumas).

Ko gali tikėtis iš mūsų:
  • Puikių darbo sąlygų bei galimybę dirbti tarptautiniais personalo vadybos standartais besivadovaujančioje bendrovėje;
  • Dinamiškos darbo aplinkos ir profesinių iššūkių, kurie leis „perlipti per save“ ir išmokti dar daugiau;
  • Plačių horizontalių ir vertikalių karjeros galimybių;
  • Puikių kolegų, su kuriais gera dirbti kartu.
Telia

Telia

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. ir 2018 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Similar job ads: