Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SABELIJOS PREKYBA“

PIRKIMO VADYBININKAS (-Ė)

1250-2450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Darbo pobūdis

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOMANDOS - ŠIUO METU IEŠKOME TECHNINIO PRODUKTO PIRKIMŲ SPECIALISTO.

Jūsų pagrindinė atsakomybė bus užtikrinti, kad REIKIAMĄ PREKĘ MES PERKAME GERIAUSIA KAINA IR LAIKU.
Tai padės padaryti gerų santykių su esamais tiekėjais palaikymas, naujų tiekėjų paieška taip pat reikės labai gerai žinoti perkamų produktų savybes.

Reikalavimai

MUMS SVARBIAUSIA, KAD BŪTUMĖTE PATYRĘS DERYBININKAS, ŽINGEIDUS IR NORĖTUMĖTE DALINTIS ŽINIOMIS.
Tikimės, kad atitinkate žemiau pateiktus reikalavimus (geriausiai praktinė patirtis):
  • Pirkimo proceso išmanymas.
  • Geri derybų įgūdžiai.
  • Mokėjimas skaičiuoti.
  • Atidumas detalėms.
  • Anglų kalbos žinios.
  • Noras mokytis. Žingeidumas.
  • Gebėjimas suprasti apie produktą, ir įsidėmėti detales.

Mes jums siūlome

  • Darbą 20 metų efektyviai veikiančioje kompanijoje.
  • Mokymus, konsultacijas bei vadovo paramą siekiant tikslų.
  • Ugdantį ir motyvuojantį vadovą.
  • Konkurencingą atlyginimą.
  • LEAN Principais grįstą veiklos modelį.
  • Tobulėti skatinančią aplinką.
  • Draugiškų kolegų komandą.
  • Papildomą apmokamą laisvą laiką.
  • Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje.

Atlyginimas

1250-2450 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas nuo iki yra dėl būsimo darbuotojo pradinės kompetencijos.

SABELIJOS PREKYBA UAB - komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje, sukaupusi didesnę nei 20 metų sėkmingo darbo patirtį.

SABELIJOS PREKYBA UAB - išsiskirianti ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose.

MES SAUGOME DIRBANTĮ ŽMOGŲ.
Visada šalia –
informacija apie UAB „SABELIJOS PREKYBA“
1557 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1023 €
25% uždirba 1023-1229 €
25% uždirba 1229-1621 €
25% uždirba nuo 1621 €