Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vakarų medienos grupė“
More about company »

Pirkimo vadybininkas/-ė

Klaipėda - UAB „Vakarų medienos grupė“

Darbo pobūdis

  • Strateginių žaliavų pirkimų planavimas visoms grupės įmonėms;
  • Naujų tiekėjų paieška Lietuvoje bei užsienyje;
  • Rinkos situacijos kontrolė bei analizė;
  • Tiekėjų sutarčių administravimas;
  • Pagrindinių prekių ir tiekėjų duomenų apdorojimas sistemoje;
  • Prekių kainų pokyčių apdorojimas sistemoje;
  • Pirkimų, logistikos ir sandėlio optimizavimas;
  • Ataskaitų analizė ir pateikimas vadovybei;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais šalies ir tarptautiniu mastu.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikus anglų kalbų žinojimas (raštu ir žodžiu);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geri darbų planavimo įgūdžiai, atidumas, atsakingumas;
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis.

Privalumai:
  • Rusų k. žinojimas;
  • Darbo su technologine įranga patirtis.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir dinamišką darbą sparčiai augančioje įmonėje;
  • Galimybę dalyvauti išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
  • Stabilumą, dirbant vienoje didžiausių ir sėkmingiausių įmonių grupėje Baltijos regione;
  • Patrauklų darbo užmokestį.

„Vakarų medienos grupė" viena iš didžiausių bendrovių Lietuvoje, gaminanti medžio drožlių plokštę, apdailintą medienos drožlių plokštę bei korpusinius baldus. Grupės įmonėse dirba daugiau neidarbuotojų ir mes nuolat augame, tad jei nori jungtis į profesionalų komandą, kviečiame kandidatuoti.