Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Litspringas“

Pirkimo Vadybininkas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Plungė - UAB „Litspringas“

Darbo pobūdis

UAB „Litspringas“ siūlo kupiną iššūkių ir išbandymų darbą pirkimo vadybininkui. Savarankiškai ir tuo pačiu komandos padedamas būsite atsakingas už:
  • Gamybos įmonei reikalingų žaliavų užsakymą, pristatymo organizavimą
  • Įmonėje esančių įrengimų atsarginių dalių ir detalių užsakymus iš gamintojų ar kitų tiekėjų
  • Būsite atsakingas už PTS (Patikimų tiekėjų sąrašas)
  • Bendravimą su esamais įmonės tiekėjais bei naujų tiekėjų paiešką.
  • Užsakymų formavimas ir administravimas.

Reikalavimai

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai
  • Geri bendravimo įgūdžiai
  • Patirtis su Microsoft Excel, Word , Outlook
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Iniciatyvumas, lankstumas, atsakingumas, kantrybė
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Geri organizavimo ir planavimo įgūdžiai
Privalumai:
  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos)
  • Mokėjimas dirbti programa "Rivilė“
  • Darbo patirtis pardavimų, pirkimų srityje

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas sparčiai augančioje įmonėje
Konkurencingą atlyginimą. Galimybę realizuoti save bei tobulėti.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Ieškote naujo darbo?.... Domina gamybos pramonė?...
UAB „Litspringas“ siūlo darbą gamybos pramonėje. Gaminame - Eco pocket , Pocket ir Bonnell spyruoklių blokus čiužinių gamybai. Mes plečiamės , augame , tobulėjame , keliame savo kompetencijas ir didiname kolektyvo skaičių... Naudojame naują ir modernia įrangą.
informacija apie UAB „Litspringas“
1942 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1262 €
25% uždirba 1262-1627 €
25% uždirba 1627-2138 €
25% uždirba nuo 2138 €