UAB „MAKVEŽA“

PIRKIMŲ SPECIALISTAS (-Ė) VILNIUJE

1360-1450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MAKVEŽA“

Atsakomybės:

  • Priskirtų užduočių savalaikis atlikimas;
  • Prekių kortelių kūrimas ir susijusios informacijos įvedimas;
  • Bendravimas su kitais skyriais;
  • Bendravimas su tiekėjais;
  • Įvairių ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri įgūdžiai dirbant su MS Excel programa;
  • Kruopštumas, atidumas ir pastabumas detalėms;
  • Komunikabilumas, pozityvumas, noras tobulėti.

Prisijungti verta, nes mes Jums siūlome

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Atsakingą ir įdomų darbą viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Adaptavimo procesą padedantį naujokui greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Nuotaikingus ir pilnus naujų patirčių įmonės renginius – vasaros šventes, komandos formavimo veiklas ir kitas mums svarbias progas;
  • Galimybę įsitraukti į darbdavio įvaizdžio kūrimą;
  • Darbuotojų nuolaidų programą perkant Moki Veži parduotuvėse, papildomas partnerių nuolaidas ir pasiūlymus.

Atlyginimas

1360-1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių, apdailos, šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 Moki Veži parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba daugiau nei 700 darbuotojų.
Moki Veži darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė, tobulėjimas, profesionalumas, komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė.
Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie Moki Veži darbuotojų komandos!

informacija apie UAB „MAKVEŽA“
1567 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
735
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1139 €
25% uždirba 1139-1303 €
25% uždirba 1303-1551 €
25% uždirba nuo 1551 €