Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

PIRKIMŲ INŽINIERIAUS (labai stambi ir gerai žinoma statybų kompanija - genrangovas)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su ilgalaikiais statybos darbus vykdančiais partneriais;
  • Naujų statybos darbus vykdančių tiekėjų paieška, vertinimas ir atranka;
  • Statybos darbų sąmatų ir statybos darbų projektų analizė;
  • Pirkimo konkursų sąlygų derinimas su tiekėjais, pasiūlymų analizė;
  • Statybos rangos darbų, pirkimo - pardavimo sutarčių rengimas ir derinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis statybinis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba - didelis privalumas);
  • Sėkminga darbo patirtis statybos darbų ar gaminių pirkimuose (galima patirtis projektų vadovo ar statybos darbų vadovo pozicijose).

Įmonė siūlo

  • Itin konkurencingą ir patrauklų atlyginimą;
  • Ilgalaikio profesinio užimtumo garantijas;
  • Mokymosi ir tobulinimosi galimybes.
  • Aukštą kompanijos vidinę kultūrą.

Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

PERSONALO AKADEMIJOS ( - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė – stambi, moderni, inovatyvi ir labai gerai žinoma generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti bendrovė. Įmonė savo veikloje taiko naujasius technologinius sprendimus ir tarptautinius statybų standartus: LEED, BREEAM, BIM, ISO ir kt.

Kompanija JAV verslo žurnale paskelbta trečia sparčiausiai besivystančia statybos įmone Europoje.
Įmonė pelniusi 2 „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalius.

Autoritetingai, stambiai ir gerai žinomai kompanijai darbui Vilniuje ieškome