Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IDW“
More about company »

Pirkimų inžinierius

1100-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „IDW“

Darbo pobūdis

  • Metalo, plastiko ir kitų žaliavų reikalingų gamybai pirkimas;
  • Bendravimas su tiekėjais, jų vertinimas ir santykių palaikymas;
  • Užsakymų planavimas ir sklandus jų vykdymas;
  • Tiekėjų pateiktų pasiūlymų vertinimas, analizė, kainų derinimas ir derybos;
  • Brėžinių skaitymas;

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • Atsakingas požiūris į darbą, orientacija į tikslą;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Geras loginis ir analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
  • Autocad, Solidworks ar kitos projektavimo programos išmanymas bus laikomas privalumu.

Mes jums siūlome

  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „IDW“

UAB „IDW“

Vilniaus mieste įsikūrusi tarptautinė gamybos įmonė, kurioje dirba virš 200 darbuotojų, ieško komandos pastiprinimo.
Informacija apie UAB „IDW“
1705 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
231
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1088 €
25% uždirba 1088-1314 €
25% uždirba 1314-1772 €
25% uždirba nuo 1772 €
Vadovas: Remigijus Milašius