UAB „Altum Retail“

PIRKIMŲ IR PARDAVIMŲ UŽSAKYMŲ VALDYMO ADMINISTRATORIUS

700-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Altum Retail“

Darbo pobūdis

Ieškome kruopštaus, atidaus ir atsakingo administratoriaus vykdyti pirkimus iš mūsų tiekėjų ir gamintojų, taip pat suruošti ir vykdyti mūsų pardavimų užsakymus, prižiūrėti ofisinio sandėlio prekes. Darbas Vilniuje, ofise.

Darbo pobūdis:

Pirkimų ir užsakymų organizavimas iš viso pasaulio mūsų tiekėjų ir gamintojų (Europa, JAV, Kinija);
Pastovus sandėlio atsargų sekimas ir papildymas užsakant iš tiekėjų ir gamintojų;
Mūsų pardavimų užsakymų surinkimas, suruošimas ir išsiuntimas Lietuvos ir Europos pirkėjams;
Darbams organizuoti privalomas įmonės įrankių ir procesų naudojimas: e-paštas, telefonas, įmonės sistemos, kalendoriai ir panašiai;
Sąskaitų tvarkymas;
Dokumentų administravimas;
Prekių kėlimas, aprašymas elektroninėse parduotuvėse;
Darbas su Amazon platforma;
Užsakymų vykdymas;
Derybų vedimas su tiekėjais;
Klientų konsultavimas;
Darbų koordinavimas;
Darbas komandoje su kolegomis.

Reikalavimai darbuotojui

Kompiuterinis raštingumas;
Atsakomybė už priskirtus atlikti darbus. Negali būti tokio atsakymo kaip “Pamiršau”, “Man neatsako”, “Nespėjau”;
Mąstymas – kad, “Darbas turi būti padarytas ir aš sugalvosiu kaip”;
Atidumas ir kruopštumas;
Terminų laikymasis;
Anglų kalbų mokėjimas;
Mokėjimas planuoti darbą.

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis;

Įmonė siūlo

Mokymus;
Geras darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas

Inovatyvių sprendimų Parduotuvių ir Aptarnavimo sektoriams tiekėjas
informacija apie UAB „Altum Retail“
1590 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.