Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Euroglass“

PIRKIMŲ IR TIEKIMO GRANDINĖS PROJEKTŲ VADOVAS

Vilnius - UAB „Euroglass“

Darbo pobūdis

Kompanijos pirkimų ir tiekimų organizavimas;
Derybos, Ilgalaikių ryšių su tiekėjais palaikymas;
Atsargų valdymo, sutarčių vykdymo ir tiekimo grandinės kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pirkimų organizavime arba komercijos srityje bei aukštasis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Gebėjimas efektyviai apdoroti duomenis, analizuoti ir sisteminti informaciją, puikūs MS Excell įgūdžiai;
Strateginis bei analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą;
Geros anglų kalbos žinios.

Patirtis diegiant IT projektus ir rusų kalba būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Atsakingą, įdomų bei perspektyvų darbą;
Kompetenciją bei rezultatus atitinkantį atlygį;
Profesinį tobulėjimą pasisemiant geriausios pasaulinės patirties;
Tarptautinį ir Lietuvos kolegų palaikymą;
Visas socialines garantijas.

CARGLASS yra automobilių stiklų remonto ir keitimo Lietuvos ir Pasaulio lyderė. Šiuo metu įmonė turi filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliai ir Marijampolėje. CARGLASS turi daugiau nei 2000 specializuotų automobilių stiklų remonto ir keitimo servisų 35 pasaulio šalyse ( daugiau info , )
informacija apie UAB „Euroglass“
2600 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
66
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1977 €
25% uždirba 1977-2378 €
25% uždirba 2378-2967 €
25% uždirba nuo 2967 €