Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Euroglass“
More about company »

PIRKIMŲ IR TIEKIMO GRANDINĖS PROJEKTŲ VADOVAS

Vilnius - UAB „Euroglass“

Darbo pobūdis

Kompanijos pirkimų ir tiekimų organizavimas;
Derybos, Ilgalaikių ryšių su tiekėjais palaikymas;
Atsargų valdymo, sutarčių vykdymo ir tiekimo grandinės kontrolė.

Reikalavimai

Patirtis pirkimų organizavime arba komercijos srityje bei aukštasis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Gebėjimas efektyviai apdoroti duomenis, analizuoti ir sisteminti informaciją, puikūs MS Excell įgūdžiai;
Strateginis bei analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą;
Geros anglų kalbos žinios.

Patirtis diegiant IT projektus ir rusų kalba būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą, įdomų bei perspektyvų darbą;
Kompetenciją bei rezultatus atitinkantį atlygį;
Profesinį tobulėjimą pasisemiant geriausios pasaulinės patirties;
Tarptautinį ir Lietuvos kolegų palaikymą;
Visas socialines garantijas.

CARGLASS yra automobilių stiklų remonto ir keitimo Lietuvos ir Pasaulio lyderė. Šiuo metu įmonė turi filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliai ir Marijampolėje. CARGLASS turi daugiau nei 2000 specializuotų automobilių stiklų remonto ir keitimo servisų 35 pasaulio šalyse ( daugiau info , )
Informacija apie UAB „Euroglass“
1550 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1161 €
25% uždirba 1161-1477 €
25% uždirba 1477-1959 €
25% uždirba nuo 1959 €
Vadovas: Jurij Končanin