Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TERA GROUP“

Pirkimų - pardavimų vadybininkas (-ė)

900-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „TERA GROUP“

Darbo pobūdis

Būsite atsakingi už:

  • bendravimą su tiekėjais (darbas su esamais tiekėjais, naujų tiekėjų paieška, derybos dėl tiekimo sąlygų);
  • prekių asortimento formavimą bei kainodarą;
  • prekių likučių stebėjimą, užsakymus iš tiekėjų bei reikiamo jų kiekio sandėliuose palaikymą;
  • marketingo ir pardavimų procesų koordinavimą;
  • prekių krepšelio vystymą ir valdymą planuojant biudžetą, vertinant pelningumą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

  • turite patirties komercijos ir pirkimų srityje;
  • turite aukštąjį išsilavinimą;
  • mokate dirbti su MS Excel programa;
  • puikiai kalbate/rašote anglų kalba (kitų kalbų žinios – privalumas);
  • turite gerus derybų ir analitinius įgūdžius, esate iniciatyvus bei gebate planuoti savo laiką.

Mes jums siūlome

Galime Jums pasiūlyti:

  • įdomų ir kūrybingą darbą sparčiai besivystančioje įmonėje, moderniame biure;
  • motyvacinius priedus;
  • galimybes įgyti naujų žinių bei tobulėti profesinėje ir asmeninėje srityse;
  • visas socialines garantijas;
  • draugišką, bendrų tikslų siekiančią komandą ir smagias veiklas.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

Esame stabili, ilgametę darbo patirtį turinti įmonė. Jau 15 metų plėtojame veiklą elektroninės komercijos srityje. Šiuo metu ieškome PIRKIMŲ/PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS), kuris (-i) papildytų mūsų šaunią komandą bei padėtų tiekti bendrų tikslų.

informacija apie UAB „TERA GROUP“
1666 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1137 €
25% uždirba 1137-1401 €
25% uždirba 1401-2104 €
25% uždirba nuo 2104 €