Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Cinderella Beauty School"
More about company »

Pirkimų - pardavimų vadybininkas

Nuo 450 Eur
Kaunas - UAB "Cinderella Beauty School"

Darbo pobūdis

Ieškomas pardavimų vadybininkas (ė), kuris domisi grožio sritimi ir grožio specialistų mokymais Lietuvoje.

Darbo pobūdis:
  • Klientų konsultavimas, poreikių išaiškinimas, analizė;
  • Orientacija į pirkimų ir pardavimų procesų organizavimą ir vykdymą;
  • Prekių užsakymų planavimą ir likučių kontrolę;
  • Internetinės parduotuvės valdymas;
  • Naujų tiekėjų paiešką Lietuvoje ir užsienio rinkose.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis pardavimo srityje 1 m.;
  • Darbo patirtis su internetinėmis parduotuvėmis;
  • Gebėjimas savarankiškai susiformuoti užduotis;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Vairavimo pažymėjimas ir automobilis;
  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • Asmeninės savybės: savarankiškumas, sąžiningumas, pozityvumas, atidumas ir kruopštumas, noras tobulėti ir mokytis, gebėjimas nuoširdžiai rūpintis klientu.

Mes jums siūlome

  • Įdomų bei dinamišką darbą stabilioje įmonėje;
  • Pagalbą bei įrankius, reikalingus pasiekti rezultatui;
  • Tobulėjimo galimybes bei teisingą požiūrį į darbuotoją;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką ir paslaugų kolektyvą;
  • Nemokamas grožio procedūras.

Atlyginimas

Nuo 450 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Esame grožio mokykla, ruošianti kvalifikuotus grožio specialistus.

Teikiame aukštos kokybės mokymus, atitinkančius Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimus.Galime pasiūlyti kelti kvalifikacija arba pradėti dirbti grožio srityje ir esame įsitikinę, jog ypatingą dėmesį reikia skirti praktiniams užsiėmimams. Sužinosite įvairias subtilybes, norint tobulėti grožio sferoje.