UAB „BSW Engineering“

Pirkimų vadybininkas

2200-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „BSW Engineering“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų tiekėjų paieška ir ilgalaikių ryšių palaikymas, derybų vedimas;
Medžiagų/gaminių/prekių kainų vertinimas ir rinkos analizė;
Prekių kategorijų atsargų planavimas ir kontrolė;
Pirkimo sutarčių ir susijusios dokumentacijos tvarkymas;
Efektyvus bendradarbiavimas su sandėliu ir procesų užtikrinimas bei nuolatinis tobulinimas.

Mes Jums siūlome:

Jaunoje ir sparčiai augančioje kompanijoje laisvę kurti ir tobulinti procesus;
Augti drauge su įmone ir prisidėti prie didelių, tarptautinių projektų įgyvendinimo;
Konkurencingą atlygį ir priedus už pasiektus rezultatus.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pirkimų sirtyje bent 2 metai;
Aukštasis išsilavinimas;
Gebėjimas komunikuoti anglų kalba;
Iniciatyvumas, darbštumas ir komunikabilumas

Atlyginimas

2200-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygio politika derinama asmeniškai pagal turimą kandidato patirtį ir tinkamumą siūlomai pozicijai.

BSW Engineering – jauna, bet itin sparčiai auganti įmonė, vienijanti daugiau nei 200 savo srities profesionalų. Kompanija atlieka inžinierinių sistemų elektrotechnikos ir ryšių tinklų instaliavimo darbus Skandinavijos ir Vakarų Europos šalyse. Įmonė dirba su stambiais projektais – duomenų centrais, industriniais objektais, didelėmis gamyklomis.
informacija apie UAB „BSW Engineering“
2300 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
317
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1915 €
25% uždirba 1915-2129 €
25% uždirba 2129-2573 €
25% uždirba nuo 2573 €