Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „KAEFER“

Pirkimų vadybininko asistentas (-ė) (0,5 etato)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „KAEFER“

Darbo pobūdis

  • Medžiagų ir prekių užsakymas ir jų tiekimo organizavimas;
  • Transporto užsakymas pagal poreikį;
  • Sąskaitų sutikrinimas, pajamavimas;
  • Sandėlio žaliavų likučių valdymas;
  • Užklausų teikimas esamiems ir naujiems tiekėjams;
  • Prekių išdavimas gamybai ir medžiagų komplektavimas pagal projektus;
  • Darbuotojų apgyvendinimo užsakymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis pirkimų srityje (privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Greita orientacija, profesionalus bendravimas, darbas komandoje, puikūs planavimo ir organizavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokama kava

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Tobulėjimą (seminarai, kursai ir t.t.);
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Įdomų ir atsakingą darbą industriniame sektoriuje, tarptautinėje organizacijoje;
  • Stabilų darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

KAEFER kom­pa­nija yra rinkos ly­derė, tei­kianti in­te­gruotas pa­slaugas ir spren­dimus pra­monės, jū­ri­niuose ir of­šoro ob­jek­tuose. Tu­rė­dami dau­giau nei 30 000 tūkst. dar­buo­tojų dau­gu­moje pa­saulio šalių, mes esame glo­balus pa­slaugų tei­kėjas.
informacija apie UAB „KAEFER“
2490 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% higher than LT average)
370
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1794 €
25% uždirba 1794-2176 €
25% uždirba 2176-2800 €
25% uždirba nuo 2800 €