DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

PIRKIMŲ SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 820 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Asistavimas produktų grupių vadovams;
  • Prekių kortelių paruošimas, administravimas ir įvedimas į programą;
  • Bendravimas su tiekėjais techniniais klausimais;
  • Kainų ir planogramų korekcijos programoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas - vadybos, ekonomikos srityje);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Labai geri anglų kalbos įgūdžiai, rusų - privalumas;
  • Komunikabilumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, greita orientacija, analitinis mąstymas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, dinamišką darbą;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlygį su visomis socialinėmis garantijomis;
  • Galimybę dalyvauti įmonės organizuojamuose renginiuose bei mokymuose.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 820 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.