Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Automatikos sistemos"
More about company »

Pirkimų skyriaus vadovas

Nuo 1500 Eur
Panevėžys - UAB "Automatikos sistemos"

Darbo pobūdis

  • Pirkimo strategijos formavimas, pirkimų proceso organizavimas ir vykdymo kontrolė.
  • Padalinio komercinės veiklos organizavimas, aprūpinant bendrovę žaliavomis, medžiagomis, kitomis materialinėmis vertybėmis, užtikrinant efektyvų materialinių resursų panaudojimą.
  • Pirkimo dokumentacijos kontrolė, gautų pasiūlymų vertinimas.
  • Bendravimas su esamais tiekėjais, naujų tiekėjų paieška ir atranka.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (privalumas –elektrotechnikos ir automatikos srityje).
  • Aktyvumas, reprezentatyvumas, iniciatyvumas, stiprus atsakomybės jausmas.
  • Patirtis elektrotechninių produktų pirkimo/tiekimo srityje.
  • Puikūs bendravimo, derybiniai ir organizaciniai įgūdžiai.
  • Geras anglų mokėjimas ir rusų kalbų išmanymas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti savo idėjas.
  • Visas darbui reikalingas priemones.
  • Kompetenciją atitinkantį ir visada laiku mokamą atlyginimą su perspektyva didėti.
  • Visas socialines garantijas.
  • Patrauklų fiksuotą atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB „Automatikos sistemos" juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
Informacija apie UAB "Automatikos sistemos"
899 €
Vid. atlyginimas bruto
119
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gytis Preidis