Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Motivate LT“

MARKETINGO PRIEMONIŲ SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

1800-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Motivate LT“

Darbo pobūdis

  • Pirkimų/tiekimo planavimas, užsakymų tiekėjams formavimas ir kontrolė.
  • Bendradarbiavimas su esamai tiekėjais, naujų tiekėjų paieška, derybų vedimas.
  • Produktų likučių sandėliuose analizė, optimalaus jų kiekio planavimas ir kontrolė.
  • Prekių pristatymo iš tiekėjų koordinavimas ir kontrolė.
  • Komandos darbo organizavimas, užduočių skirstymas.
  • Efektyvi komunikacija su kitais įmonės skyriais.
  • Darbas su kurjeriais, kainų derinimas, užsakymų teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau kaip 2 metų panašaus darbo pobūdžio patirtis (privalumas - gamybinėje įmonėje).
  • Labai geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu.
  • Puikūs darbo įgūdžiai "MS Office" programomis.
  • Imlumas naujovėms, savarankiškumas, puikūs organizaciniai įgūdžiai.
  • Gebėjimas planuoti ir koordinuoti darbus, motyvuoti komandą.
  • Vairuotojo pažymėjimas (“B” kategorija).

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir perspektyvų darbą šiuolaikiškoje, tarptautinėje bendrovėje.
  • Galimybę prisidėti ir tobulinti įmonės pirkimų/tiekimo procesus.
  • Kurti ir vystyti partnerystę su užsienio klientais.
  • Laisvę savarankiškiems sprendimams.
  • Dinamišką darbą, į rezultatą orientuotoje komandoje.
  • Darbo užmokestį 2000 EUR gross (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.)

Atlyginimas

1800-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nuo 2009-ųjų metų mes esame tarpininkai:

  • tarp organizacijos ir tinkamiausių darbuotojų.
  • tarp organizacijos ugdymo poreikių ir geriausia tuos poreikius atliepiančių konsultantų.

Tarptautinė įmonė, gaminanti virtuvės baldus ir eksportuojanti savo produkciją į užsienio šalis, kviečia prie savo komandos prisijungti ambicingą asmenybę, kurio pagrindinė atsakomybė bus:
Įmonės naudojamų marketingo priemonių valdymas.