Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NMF Metal“

Pirkimų/tiekimo vadybininkas (-ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „NMF Metal“

Darbo pobūdis

Pirkimų politikos organizavimas

Bendradarbiavimas su esamais įmonės tiekėjais

Naujų tiekėjų paieška, derybos, pasiūlymų vertinimas ir

sutarčių sudarymas

Konkurencinės aplinkos ir rinkos analizė

Sandėlio likučių valdymas ir kontrolė

Reikalavimai

Sėkminga bent 2 metų patirtis pirkimų srityje (nuo pirkimo iki logistinių suderinimų)

Gebėjimas efektyviai dirbti su tiekėjais

Puikios anglų kalbos žinios

Geros rusų kalbos žinios (privalumas)

Puikūs laiko planavimo ir organizaciniai įgūdžiai

Analitinis mąstymas, derybiniai įgūdžiai, orientacija į rezultatą

Darbas su Axapta programa

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą augančioje kompanijoje

Dinamišką darbo aplinką ir sprendimų palaikymą

Draugišką ir profesionalią komandą

Visas socialines garantijas

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Metalinių ir medinių baldinių komponentų gamintoja masiniais kiekiais.
informacija apie UAB „NMF Metal“
1155 €
Vid. atlyginimas bruto
75
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 868 €
25% uždirba 868-1027 €
25% uždirba 1027-1355 €
25% uždirba nuo 1355 €