Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

PIRKIMŲ VADOVAS (-Ė) (darbo vieta KRETINGOJE)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

 Padalinio komercinės veiklos organizavimas, aprūpinant bendrovę žaliavomis, medžiagomis, kitomis materialinėmis vertybėmis, užtikrinant efektyvų materialinių resursų panaudojimą
 Pirkimo biudžeto planavimas, valdymas, optimizavimas
 Naujų teikėjų paieška, ryšių su esamais palaikymas
 Dalyvavimas derybose, pasiūlymų vertinimas, sutarčių rengimas
 Pagrindinių efektyvumo rodiklių ataskaitų rengimas ir teikimas vadovybei

Reikalavimai

Asmeniniai reikalavimai:

 Strateginis, analitinis mąstymas, lyderio savybės
 Įžvalgumas, atvirumas inovacijoms
 Technologinių procesų išmanymas

Profesiniai reikalavimai:

 Aukštasis universitetinis išsilavinimas (privalumas – mechanikos srityje)
 Geri planavimo, biudžeto sudarymo ir valdymo įgūdžiai
 Stiprūs derybiniai, aktyvaus klausymo įgūdžiai
 Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Office paketu
 Kasdien naudoti verslo anglų ir rusų kalbos žinias žodžiu ir raštu
 Galimybė vykti į komandiruotes

Mes jums siūlome

 Puikius tarpusavio santykius su tiesioginiu Vadovu
 Iniciatyvą ir savarankiškumą skatinančią aplinką
 Profesinio tobulėjimo galimybes
 Darbo priemones vykdyti įsipareigojimus
 Konkurencingą atlyginimą

UAB "Terekas"

UAB „Terekas" yra pirmoji pasaulyje kompanija, gaminanti ir PET tarą, ir PET taros formavimo įrenginius. Lygiagretus dviejų sričių vystymas suteikia pranašumą prieš kitus PET taros ar pūtimo mašinų gamintojus.

Kuriame patrauklias bei ekonomiškas pakuotes. Siūlome didelį standartinių PET butelių, kamštelių, rankenėlių bei kitų pakuotės medžiagų pasirinkimą.

Remiantis aukščiausiais europietiškais kokybės standartais bei paprastesniais konstrukciniais sprendimais kuriame patikimas, lengvai valdomas ir rentabilias mašinas.
Įmonėje vid. atlyginimas 981€
21% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)