UAB „Madista mundus“

PIRKIMŲ VADOVAS (-Ė)

1000-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Madista mundus“

Darbo pobūdis

  • Darbas su šaldytos žaliavos tiekėjais ir gamintojais iš viso pasaulio;
  • Naujų tiekėjų paieška;
  • Ryšių su esamais tiekėjais ir partneriais palaikymas.
  • Klientų užklausų analizė ir tenkinimas;
  • Derybos;
  • Įmonės reprezentavimas tarptautinėse parodose;
  • Įmonės atstovavimas Lietuvos ir užsienio valstybinėse institucijose;
  • Įmonės atstovavimas bendraujat su stambiomis užsienio kompanijomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Derybų su tiekėjais bei gamintojais patirtis;
  • Puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai;
  • KOMUNIKABILUMAS;
  • Puikus anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • Aukštasis išsilavinimas.

Privalumai:
  • Vadybinio ar vadovaujamo darbo patirtis didmeninėje ar mažmeninėje mėsos ar maisto pramonės prekyboje; verslo vystymo/pardavimų srityje;
  • Patirtis transporto / logistikos sferoje
  • Ispanų, rusų, lenkų, kinų ir/ar kitų kalbų mokėjimas - svarus privalumas;
  • Vadybinis ar veterinarinis išsilavinimas;
  • Teisės aktų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Įdomų ir dinamišką darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Profesinių ambicijų realizavimo galimybes;
  • Visas reikalingas darbo priemones.

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. į rankas
Tiesiogiai priklauso nuo darbo rezultatų

E-commerce platform (web 2.0), digital marketplace in the metaverse (web 3.0) and social network designed exclusively for luxury lovers. It is a modern marketplace for luxury physical goods and digital assets, built by using blockchain solutions for product authentication, traceability and sustainable shopping.
informacija apie UAB „Madista mundus“
1468 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.