Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

PIRKIMŲ VADOVAS

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Pirkimų strategijos formavimas ir įgyvendinimas;
  • Pirkimų planavimas, koordinavimas ir kontrolė;
  • Pirkimų ir logistikos procesų organizavimas ir tobulinimas;
  • Ryšių su esamais tiekėjais palaikymas, aktyvi naujų tiekėjų, produktų ir žaliavų paieška;
  • Derybos su tiekėjais, pasiūlymų vertinimas, produkcijos kokybės, kainos ir pristatymo kontrolė;
  • Sutarčių su tiekėjais valdymas: tiekimo sutarčių sąlygų derinimas, sutarčių sudarymas, įsipareigojimų vykdymo kontrolė;
  • Likučių planavimas, nenutrūkstamam gamybos procesui užtikrinti;
  • Kitos vadovo pavestos užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažiau dviejų metų vadovaujančio darbo patirtis komercijos, tiekimo arba logistikos srityse;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti pirkimų ir logistinius procesus;
  • Puikūs derybiniai, organizaciniai ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę;
  • Puikus anglų ir geras rusų kalbų mokėjimas;
  • Iniciatyvumas, gebėjimas efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti.

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Atsakingą, įdomų ir pilną iššūkių darbą;
  • Kompetenciją atitinkantį ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Obelių grupė"

Mūsų grupei priklausanti UAB "Rukola" - secializuojasi importuodama, išpilstydama ir prekiaudama griežtus kokybės standartus atitinkančiu maistiniu augaliniu aliejumi, šiuo metu kviečia prisijungti prie komandos
Įmonėje vid. atlyginimas 2331€
2.5 karto didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)