Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „S-Form“
More about company »

Pirkimų vadybininkas (-ė)

Alytus - UAB „S-Form“

Darbo pobūdis

  • Savalaikis žaliavų užsakymas, likučių kontrolė
  • Derybos su tiekėjais dėl pirkimo sąlygų
  • Prekių paieška, prekių tiekimo planavimas atsižvelgiant į gamybos padalinių poreikius

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Puikios anglų kalbos žinios, rusų ar vokiečių kalbos žinios būtų privalumas
  • Komunikabilumas ir derybiniai gebėjimai
  • Savarankiškumas
  • Organizuotumas

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas, patogų darbo ir atostogų laiką
  • Galimybę kelti kompetenciją mokymuose ir seminaruose

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

UAB S-Form viena didžiausių Alytuje, 15 metų veikianti, stabili ir patikima įmonė, turinti šaunią ir profesionalią komandą, patikimus ir stambius klientus užsienyje, kviečia prisijungti prie komandos.
Informacija apie UAB „S-Form“
979 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
275
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 709 €
25% uždirba 709-832 €
25% uždirba 832-1080 €
25% uždirba nuo 1080 €
Vadovas: Saulius Mockus