Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "TANKOS"
More about company »

PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Alytus - UAB "TANKOS"

Darbo pobūdis

Gamybai reikalingų žaliavų, medžiagų ir kt. pirkimų organizavimas:
  • poreikio specialioje gamybos valdymo programoje sekimas,
  • tiekėjų kainų apklausos, analizė, derybos,
  • sutarčių sudarymas,
  • užsakymų formavimas, pajamavimas,
  • subrangos organizavimas ir priežiūra.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • mokėti skaityti brėžinius;
  • darbo patirtis pramonės produktų prekybos/pirkimų srityse;
  • metalų, jų markių išmanymas;
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • kruopštumas, nuoseklumas, greitas darbo tempas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Įmonė gaminanti ir eksportuojanti metalines baldų dalis parduotuvių įrangai ir namų baldams
Įmonėje vid. atlyginimas 679€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)