CV House

PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - CV House

Darbo pobūdis

Mūsų klientas- tarptautinė įmonių grupė, viena stambiausių statybos ir infrastruktūros korporacijų Lietuvoje ir Šiaurės Europoje, savo komandai ieško PIRKIMŲ VADYBININKO (-ĖS):
Darbo pabudis:

  • Statybinių medžiagų, mechanizmų, subrangovų pirkimų organizavimas, proceso kontrolė : bendravimas su esamais tiekėjais, naujų tiekėjų paieška, sąlygų derinimas, sutarčių sudarymas;
  • Nuolatinė statybinių medžiagų, subrangovų, mechanizmų kainų lyginamoji analizė rinkoje;
  • Produktų užsakymo terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • Dokumentų valdymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas statybos/ kelių inžinerijos srityse - gali būti studijuojantis (-i) paskutiniame kurse.
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų kalbos žinios (B2 lygis);
  • Privalumas: darbo patirtis didelių kiekių statybinių medžiagų, mechanizmų,subrangovų pirkimuose statybos objektams.

Mes siūlome:

  • Darbą tarptautinėje koorporacijoje su aukščiausiais veiklos standartais;
  • Aukštesnį už vidutinį darbo rinkos atlyginimą bei premijavimą, atitinkantį patirtį, kompetencijas ir darbo rezultatus;
  • Kompetencijų ugdymą: mokymus, konferencijas, komadiruotes;
  • Plačias karjeros galimybes;
  • Puikų, draugišką kolektyvą- įmonė stipriai orientuota į darnų, komandinį darbą.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos, karjeros konsutlacijos.

Mūsų klientas- krovinių ekspedijavimo įmonė. Gyva, dinamiška, veržli komanda, kuri sparčiai augas tarptautinėje rinkoje.