Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekonovus"
More about company »

Pirkimų vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB "Ekonovus"

Darbo pobūdis

  • Darbas bei derybos su esamais ir būsimais tiekėjais;
  • Naujų tiekėjų paieška;
  • Pirkimų konkursų organizavimas;
  • Pirkimų procesų organizavimas ir vykdymas;
  • Pirkimų procesų kontrolė padaliniuose;
  • Ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Pirkimų vadybininko patirtis gamybos/logistikos įmonėje - privalumas;
  • Atidumas, greita reakcija, stresinių situacijų valdymas;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą stabiliai dirbančioje ir augančioje kompanijoje;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas ir pagarba kolegai;
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir skatinimą už pasiektus rezultatus;
  • Visas socialines garantijas.

UAB “Ekonovus” – šiuolaikiška ir moderni atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius atliekų tvarkymo sprendimus, šiuo metu ieško:
Informacija apie UAB "Ekonovus"
894 €
Vid. atlyginimas bruto
312
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Romas Draskinis